Kaza Sigortası AnkaraAtlı Sigorta Çankaya

Kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak çok önemlidir. Günümüz koşullarında her gün başımıza herhangi bir kaza, hastalık gibi sıkıntıların yaşanması mümkün olmaktadır. Başınıza gelmesini hiç istemediğiniz şeylerle karşılaştığınızda bir ferdi kaza sigortanızın olması çok önemlidir.

Ferdi kaza sigortası yaptırdığınız andan itibaren sizin için pek çok kolaylıklar hayatınıza dâhil olmaktadır. Eşyaların, arabanızın değerli olduğu gibi kendinizin de çok değerli olduğunu unutmamalısınız. Ferdi kaza sigortası yaptırarak güven içinde yaşama devam edebilirsiniz. Peki, ferdi kaza nedir? Kazalar karşısında sizi maddi olarak güvenceye alan ferdi kaza nedir? Sigorta poliçenizin başladığı günden itibaren geçerliliği olan ferdi kaza nedir? ve sunmuş olduğu avantajları nelerdir?

 

Bu sigorta çeşidinde ferdi kaza şartları aniden meydana gelen kaza, hastalık ve ölüm gibi durumları kapsamaktadır. Kaza sonucunda tedavi görmeniz gerektiğinde tüm tedavi masrafları karşılanmaktadır.

Oluşabilecek maddi kayıpları da karşılamaktadır. Sigorta poliçesi imzalanırken ferdi kaza şartları belirtilmektedir. Tedavi masraflarını teminat altına alan bu sigorta çeşidinde 16-65 yaş sınırlaması bulunmaktadır. Poliçenin başladığı tarihten itibaren bir yıl boyunca geçerli olmaktadır.

Her yıl otomatik olarak ferdi kaza sigortası poliçenizin yenilenmesi için bizi tercih edebilirsiniz. En doğru ferdi kaza şartları ve ekonomik indirimli fiyatlar ile cazip teklifler sunuyoruz. Gelir kaybınızı güvence altına almak için bu poliçeye ihtiyacınız var. Hem sevdikleriniz hem de kendiniz için ferdi kaza sigortası yaptırmanız gerekmektedir.