Trafik SigortasıAtlı Sigorta Çankaya

Mal canın yoncasıdır atasözü herkes için geçerli olan bir sözdür. Çünkü her canlı için sahip olduğu mal çok kıymetli olmaktadır. Araç sahipleri içinde aynı durum geçerlidir. Aracına en iyi bakımı, temizliği yapmak isteyen araç sahipleri aynı zamanda hasar görmemesi için dikkatli davranmaktadır. Trafikte can ve mal güvenliğini korumak adına yapılan kasko sigorta işlemleri aksatılmamalıdır.

Çok büyük emeklerle alınan araçların hasar görmesi, kaza yapması pek de iç açıcı bir durum olmamaktadır. Bu nedenle oluşabilecek kaza durumlarında yüksek tamir masrafları gibi durumlardan kurtulmak, geçici araç temin edebilmek adına kasko yaptırmak gerekmektedir. Araçların kaza ve birçok sebep ile oluşabilecek hasarlarını karşılayan kasko sigorta her araç için şarttır. Kasko sigorta yaptırmanın pek çok avantajları bulunmaktadır.

– Araç kaza yaptığında oluşabilecek hasar karşılanmaktadır. Hem sizden hem de karşı taraftan dolayı oluşan kazaların vermiş olduğu hasarları kısmen ya da tamamen karşılamaktadır.

– Kaza sonrasında hareket ettirilmemesi gereken araç için çekici hizmeti sunulmaktadır.

– Araç onarım ve tamirat işlemlerinde iken geçici araç temini sağlanmaktadır. Geçici araç sayesinde araçsız kalmanız engellenmektedir.

– Hırsızlık gibi can sıkıcı durumlarda da kaskonuz geçerli olmaktadır. Çalınan aracın yerine yeni bir araç verilmesi de söz konusu olmaktadır.

– Dolu, sağanak yağmur gibi doğal afetler nedeni ile oluşan hasarlar içinde faydalı olmaktadır.

Her yıl düzenlenen kasko yenileme işlemleri sayesinde hem kendi sağlığınızı hem de aracınızı koruyabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka aracınızın sigorta ve kasko işlemlerini yaptırmalısınız.